KatalogMonet
    Polskie monety obiegowe i kolekcjonerskie
 

Katalog Monet - polskie monety obiegowe i kolekcjonerskie - Polecane serwisy


serwisy związane z numizmatyką:

sklep numizmatyczny trzyżyczenia
sklep.trzyzyczenia.com.pl - sklep numizmatyczny

Numizmatyk trzyżyczenia.com.pl
trzyzyczenia.com.pl - portal numizmatyczny dla początkujących oraz bardziej zaawansowanych numizmatyków

monetowo.pl
monetowo.pl - obszerny, internetowy katalog monet z wieloma użytecznymi funkcjami
- www.nbp.pl - strona Narodowego Banku Polskiego.
- www.katalogmonet.pl - serwis poświęcony polskiej numizmatyce.
- www.allegro.pl - serwis aukcyjny allegro, gdzie znajdują się aukcje monet obiegowych i kolekcjonerskich z całego świata.
- www.numizmaty.com - strona ta poświęcona jest polskim monetom i banknotom. Znajdziesz na niej katalog monet i banknotów, który zawiera fotografie i podstawowe informacje. Opis każdej monety obejmuje rok wybicia, średnicę, wagę, metal, nakład oraz inne ciekawe informacje. Znajdziesz tu także linki do stron poświęconych numizmatyce.
- www.numipedia.pl - polska encyklopedia numizmatyki.
- www.numismo.com - darmowy numizmatyczny serwis aukcyjny.
- www.enumi.pl  - przyjazny portal numizmatyczny skupiający się na polskich monetach kolekcjonerskich i okolicznościowych po denominacji, zawierający: rozbudowany katalog monet, porównywarkę cen monet, portfele inwestycyjne, notowania monet, kursy monet, ceny emisyjne, ceny katalogowe, ceny rynkowe, aktualności numizmatyczne. Umożliwia tworzenia własnego portfela inwestycyjnego oraz analizowanie aktualnej i historycznych wartości portfela.
- www. poradnik-numizmatyczny.pl  - serwis ma za zadanie pomagać osobom pragnącym inwestować w monety jak i numizmatykom którzy chcą uzupełnić kolekcję. Serwis na bieżąco oblicza średnią wartość monet. Ceny w serwisie są aktualizowane co 6 minut. Ceny do obliczania średniej wartości są pobierane z serwisu aukcyjnego Allegro. Celem serwisu jest rzetelne dostarczanie informacji na temat aktualnej wartości monet. Serwis zawiera bezpośrednie linki do aukcji na podstawie których liczona jest wartość monet.
- www.katalogmonet.com - obszerny katalog monet polskich.


serwisy nie związane z numizmatyką:

- Place zabaw dla dzieci
- Katalog stron Jeja
- katalog stron internetowych www
- Katalog SEO